Pończochy dziś

W sklepach można odnaleźć wiele rodzajów pończoch. Mogą mieć one fakturę gładką, wzorzystą, ażurową przezroczystą lub kryjącą, istnieją błyszczące lub matowe. Produkowane są w bardzo wielu kolorach jednak najpopularniejszymi wśród dam są przeróżne odcienie szarości, beżu i czerń. Występują w różnej grubości, wykonywane są z innych rodzajów włókien i mają rożne sploty. Największą popularnością cieszą się szczególnie klasyczne pończochy zwane potocznie "nylonami", nie zawierają one domieszki elastomerów, co sprawia, że są niezwykle transparentne i idealnie dopasowane do kształtu nogi, choć praktycznie nieelastyczne.

W dzisiejszych czasach pończochy służą najczęściej, jako bielizna erotyczna, noszone są one z podwiązkami oraz wyrafinowanymi pasami do pończoch. W ostatnich latach obserwuje się jednak gwałtowny wzrost sprzedaży pończoch, zwłaszcza tych z grupy samonośnych. Do łask powracają także ekskluzywne pończochy nylonowe. Niestety nie można ich już raczej kupić w sklepie z bielizną. Jedyna okazja, aby zdobyć kilka par jest poszukiwanie okazji na aukcjach internetowych.

Wielką zaletą pończoch jest to, że pobudzają męską wyobraźnie i przyciągają ich spojrzenia. Spora grupa mężczyzn i kobiet uważa, że są jednym z najpopularniejszych fetyszy, dzięki czemu potrafią ożywić związek. W dodatku mają niezwykłą zdolności maskowania niedoskonałości damskich nóg, dzięki czemu są powszechnie używane praktycznie na całym świecie.

 
Domena jest na sprzedaż - Kontakt